• 60lı yıllarda ülkeden kaçan milyonlarca aç türk

  14.
  Çalıp zengin olan, çaldığını bölüşemeyince kankasını terörist ilan eden hanedanların ülkesini değil de, kazandığını halkına veren ülkeyi tercih etmişlerdir. O heykeller de vazelinsiz iyi acıtmış olmalı çünkü tam da sizin zihniyetinize karşı uyarmış zamanında. Bu arada şimdi kaçmak isteyen aç Türklerin oranı çok daha yüksek.
  ... anambunelan
 • cornetto

  60.
  Her sene yeniden çektiği sahilde çiftleşmek isteyen gençler konulu reklamlar artık sinir bozucu olmaya başlayan dondurma markası.
  ... anambunelan
 • mustafa demirkan

  4.
  Dünyada hiçbir ...a yaramayan, ağız ve beyin .... olan bir yobaz artığı. Filistinli kardeşlerinin başına bombalar yağıyor, bütün islam alemi eşek üstünde yolculuk yapıyor, ....ın derdine bak. Kafası basmaz ki başka şeye.
  2 ... anambunelan
 • türk kadını

  381.
  Tam olarak bu.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2156040/+
  -1 ... anambunelan
 • ismet inönü

  1423.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2156039/+
  1 ... anambunelan
 • ismet inönü

  1422.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2156038/+
  1 ... anambunelan
 • en şerefsiz erkek isimleri

  40.
  düşük zekalı kızların ilkel içgüdülerini dinleyerek güvendiği her erkek.
  ... anambunelan
 • amazfit

  1.
  Xiaomi'nin akıllı saat markası. Gtr modelinin pili yoğun kullanmazsanız 80 gün dayanıyor.

  not: yüzde 69'a kadar şarj etmiştim, dün yüzde 9 oldu. uygulamaya baktığımda en son 49 gün önce şarj ettiğimi söylüyor. içler dışlar çarpımı yaptığımda 80 gün oluyor. bazen nabız ölçümü yaptım. her gün 2 dakika geri sayım yapıyorum. 5-6 kere de arayüz attım. uygulamaya bağlanınca gps'i güncelliyor. bunlar güç tüketimini etkiliyor. bir gün de güç tasarrufunda kullandım. farklı şekilde kullansam belki çok daha uzun giderdi.
  ... anambunelan
 • okcupid

  6.
  Kullananlara bakılırsa, Tıpkı tinder gibi çöplük benzeri bir yer. Çöplükte altın aramak gibi.
  ... anambunelan
 • yazarların aradığı sevgili tipi

  77.
  Masum, efendi, karakterli, kültürlü biri. evet, çöplükte altın aramaya benziyor. Muhtemelen bulamayacağım ve çok yaşlanmadan biriyle evlenmek zorunda kalacağım pek çok insan gibi.
  -1 ... anambunelan
 • show tv ana haber

  190.
  Hükümetin para havuzundan pay alarak ayakta kalan tüm büyük kanallar gibi, bir belediye hakkında olumsuz bir haber yapıyorsa o belediyenin AKP'li olmadığından gözünüz kapalı emin olabilirsiniz. Ama bu olumsuz haberler genelde ufak çaplı (karalama niyetli) haberler olur çünkü (haber yapılmayan) büyük rezaletler bildiğimiz üzere her zaman onlara aittir ve kucaklarında oturdukları partinin belediyeleri hakkında küçük de olsa olumsuz bir haber yapacak ne cesaretleri, ne mertlikleri vardır. Fare gibi korkarlar. Farelere hakaret etmeyelim onlar masum, sevimli hayvanlar. Bugün yine böyle bir haber çıktı.
  2 ... anambunelan
 • koç ailelesinin kökeni

  13.
  Anca 24 bin nüfuslu bir ilçeye müftü olabilecek kapasitedeki bir yetersizin uydurması.
  1 -1 ... anambunelan
 • süleyman soylu

  1322.
  samanyolu tv'de erdoğan'a muhalif olduğu zamanlarda daha yumuşak ve öfke bozukluğu olmayan birisiymiş.
  1 ... anambunelan
 • akp ne zaman iktidardan düşer

  45.
  40-50 yaş üstü çomak çömlekle büyümüş, suyu 2,5 litrelik kola aromalı pet şişeden içen cahil dinozorlar teker teker geberip gittiği zaman, cevaplı soru.
  ... anambunelan
 • karaca

  39.
  Hâlâ reklam veren şirket. Buradan alışveriş yapan var mı?
  ... anambunelan
 • z kuşağı

  177.
  yaklaşık yarısı çok şımarık olan kuşak. ben bile bunların bir üst kuşağı olmama ve genelde muhalif olmama rağmen ağızlarına sıçasım geliyor.
  1 -3 ... anambunelan
 • parayla seks yapan kadınlar

  26.
  parası olan biriyle evlenen kadınlardır. gold digger bedenini tek bir kişiye satmaz, tek bir kişiye (kendisinin kirası ödendiği sürece ve en iyi ihtimalle) kiralar. sırf buradan kadınların ne denli sevilecek tipler olduğunu ve kadınların neden (sanki kendileri çok matah bir bokmuş gibi) birbirlerini sevmediğini anlayabilirsiniz. düzgün kadın sayısı çok çok azdır. sırf evlenmiş olmak için de çoğunluktan biriyle evlenilmemeli bence.
  1 -2 ... anambunelan
 • imamoğlu na ellerini arkada bağladın soruşturması

  40.
  imamoğlu'nun türbede ellerini arkada bağlamasına (bence saygıdan yapılan bir davranış ama) 1 ahlaksızlık puanı verilecek olursa, akp'lilerin 1000'in üstünde ahlaksızlık puanı içeren yüzlerce, binlerce olaya sırf kendi partileri karıştığı için ses çıkarmadığını düşünürsek, ne kadar çaresiz durumda olduklarını ve sırf çamur atmak istediklerini görebiliriz. elleri arkada bağlamanın saygısızlık olduğunu bu ülkede ilk defa duydum. bence saygı amacıyla yapılan bir hareket. saygısızlık dediğin elleri cebe koymak olur. tıpkı devlet bahçeli'nin çanakkale şehitliğinde yaptığı gibi.
  ... anambunelan
 • ulan öküz anadolulu

  22.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2149384/+
  -1 ... anambunelan
 • beyaz tv

  279.
  olum beyaz tv ve atv var ya, yalan makinesi lan. sanırım bütün türkiye'deki bütün kahveleri gezip en palavracı insanları buluyorlar. hiçbirinin de elle tutulur uzmanlığı yok, kağıt üzerinde olanlar da meslektaşlarının ve camianın büyük bir kısmı tarafından ciddiye alınmayan tipler. milli güvenlik sorunu gibi kanallar aw. bu kadar cahil insanlarda bu kadar güç olması insanı şaşırtıyor. türkiye gerçekten bunu mu hak ediyordu? adam çipin nasıl çalıştığını bilmiyor. vücudun, hücrelerin, beynin nasıl çalıştığını bilmiyor. çip ne kadar büyük olabilir onu da bilmiyor amk. aşıyla çip koyacaklarmış çip beynimize gidecekmiş. bilim kurgu filmi izleyip izleyip teori üretiyor. yok onu da kendi üretmiyor, yabancılardan alıyor.
  1 ... anambunelan
 • yeni şeyler getiriyorum