• cahil insanların ortak özellikleri

  463.
  Temizliğe, giyime kuşama çok önem vermeleri. Küçük dünyalarında bu tür basit, görünür, yüzeysel ve sığ olguların kendileri için çok önemli olması.
  -1 ... anambunelan
 • opet

  56.
  Reklamlarına bakılırsa, biz uyduruk bir petrol istasyonu değiliz mesajı vermeyi tercih eden firma. Peki neden böyle bir reklam kampanyasına gerek duymuşlar? Muhtemelen yaptırdıkları piyasa araştırmalarında insanların artık kendilerini unuttuğunu, diğer bilinmeyen petrol istasyonları gibi gördüğünü keşfettiler. Tabi yani eski reklamları bilen nesil yaşlandı artık. Yeniler de OPET ne diyor.
  1 ... anambunelan
 • ilişkilerden öğrenilenler

  44.
  Kadınların bana öğrettiği en iyi şey, sonsuza kadar siktiri çekip hiç geriye bakmamak oldu. Bu tür şeylerde affedici, hoşgörülü olmamak lazım maalesef. Bazı hatalar tek seferliktir ve sevgiyi öldürmek için yeterlidir.
  ... anambunelan
 • türk kadını

  384.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2167739/+
  2 -1 ... anambunelan
 • fakir insanlar

  21.
  kafaları çalışmaz, ellerine para geçse nasıl harcayacaklarını bilmezler. ayranı yoktur içmeye ama evde yemek yapmaya üşenir, acıktığında gider lahmacun yanına da içecek söyler. kafası hiç çalışmaz. parası varmış gibi müsrif, sebebi varmış gibi şımarık ve tembeldir. kafası o kadar çalışmaz ki, mobil internet ile film izler. tasarruf nedir bilmez.
  ... anambunelan
 • yahudi

  371.
  Acımasız katil cem garipoğlu'nun mensubu olduğu millet. Cinayeti işleme sebebinin ise yahudilerin kan içme ayini olduğu söyleniyor.

  Son bir ayda sokak kedileri ölmesin diye aylık kazancımın %62,5'i kadar masraf yaptım. Dinlerin insan icadı olduğunu ve evrendeki en önemli şeyin yaşam olduğunu düşünürüm, hatta bu sebeple sinek bile öldüremem. Birazdan linklerini vereceğim sebepler dolayısıyla, ölmek üzere olan bir yahudi görsem, Batman'in Ra's Al Ghul'e dediği gibi 'Seni kurtarmak zorunda değilim' der miyim diye düşünüyorum artık.

  https://www.uludagsozluk....hudilerin-zalimli%C4%9Fi/

  https://eksisozluk.com/ga...ndiran-paylasimi--6972298

  https://eksisozluk.com/entry/125578495
  2 -1 ... anambunelan
 • alfa erkek

  152.
  bundan 5000 yıl öncesine kadar tuttuğu kadınları sike sike kadın genlerinde biyolojik alfa erkek hayranlığı yaratmış erkek türü. o zamanlar kadınların tercih hakkı yoktu. erkekler bunları kaba kuvvetle alıp tecavüz ediyorlardı. bakmayın işte sonradan mor saçlı feministler türedi yoksa eskiden insan doğası epey vahşiydi.
  1 -4 ... anambunelan
 • düşün ki o bunu okuyor

  3225.
  Beynini s...min salağı, sen bu beyinle gün yüzü göremezsin.
  2 -1 ... anambunelan
 • gönül işleri

  26.
  Af ve hoşgörünün olmadığı, masumiyetin olduğu işler. Masumiyet olmadığı takdirde olmasa daha iyi.
  1 ... anambunelan
 • superonline

  237.
  izmir'in göbeğinde 10 kbps hız veren internet hizmeti sağlayıcı.
  ... anambunelan
 • türk telekom

  922.
  izmir'in göbeğinde 0,5 kbps hız veren mobil işletmeci.
  ... anambunelan
 • benim o

  11.
  Yurdumun kaşar, yarrakkolik boş kafalı ruh hastası kezbanlarının yeni milli marşı olmaya aday şarkı. (Oltayı atıp parazit oldukları zavallı kurbanlarına sarılıp) çekildikleri selfilerin arkaplanına bu şarkıyı yerleştirdikleri vıcık vıcık hikâyeleri instagram'da görmeye başlamamız yakındır.
  ... anambunelan
 • köylülerin belirgin özellikleri

  40.
  Mesaj atmayı tercih etmezler, ararlar. Çok kolay ararlar. Hep ararlar. Kısa kesmeyi bilmez uzun uzun konuşurlar. Başka insanlar müsait mi değil mi diye düşünmezler. Köylü olmak köyde doğup büyümek değildir. Bir zihniyet meselesidir. Şehirde doğup büyüyenler de köylü olabilir.
  2 -2 ... anambunelan
 • bütün iyi erkeklerin kapılmış olduğu gerçeği

  176.
  iyi erkeklerin tercih etmediği kadın şikayeti. O iyi erkek kapılmamış olsaydı bile sizi tercih etmezdi boşuna ümitlenip kendinizi bir halt sanmayın. sen belli bir zamana kadar her boku ye, iyi erkeklere bakma sonra yaşın ve fırsatın geçince de gel buraya bütün iyi erkekler kapılmış diye ağla.
  ... anambunelan
 • şeyma subaşı

  973.
  uzaylılar dünyaya gelseydi, canlıları sınıflandırırken kendi gibilerden mütevellit güzel (sözde) kadınları karşı cinsten geçinen parazitler sınıfına dahil etmeyi düşünürlerdi.
  2 ... anambunelan
 • türk medyası

  269.
  devran değişip başka bir parti başa geçtiğinde, o partinin başında olduğum zaman son 15 yılda yandaş medyada çalışan, ekranlara çıkıp kendi çıkarı için bilerek yalan söyleyen herkesi bir kumpas ile terör suçlamasından tek kişilik hücrelerde müebbet içeri atardım. fakat bu haksız bir kumpas olmazdı. yasanın dolduran, hakkı ve adaleti teslim eden bir kumpas olurdu. evet, yalan söyleyerek içeri atardım. onların halkı yalan söyleyerek, söylenen yalanlara aracı olarak uyutmasının bir karşılığı olarak. onlar da zaten tıpkı gerçekleri bildikleri gibi, gerçek suçlarını da bilirlerdi. haksızlığa, hukuksuzluğa çanak tutmanın sonucu, bu şekilde "hukuksuz" bir adalet olurdu. bu yalancıların, bu kadar yalanın cezasını çekmesi lazım. onları içeri tıktıktan sonra yeni bir kanun çıkarır ve yalan haber yapmanın, yalana ortak olmanın en büyük terör suçlarından biri haline gelmesini sağlardım. hırsız olsalar insanların cebindeki üç beş kuruşu çalarlar idi fakat namussuz birer yalancı olup insanların hayatlarını, geleceklerini çaldılar.
  1 ... anambunelan
 • farah zeynep abdullah

  221.
  Diziyi de eski sevgilileri gibi yarı yolda bırakmış.
  ... anambunelan
 • mete yarar

  131.
  Yandaşlığın sunduğu imkanları sevmiş ve tercih etmiş görünüyor.
  1 -1 ... anambunelan
 • nedim şener

  182.
  Yandaşlığın sunduğu imkanları sevmiş ve tercih etmiş görünüyor.
  ... anambunelan
 • akıllı saat

  10.
  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2159296/+

  Xiaomi Amazfit GTR modelinin şarjı bu gidişle 100 gün gidecek gibi duruyor.
  ... anambunelan
 • yeni şeyler getiriyorum