• sol org tr

  28.
  80'de darbe yiyenlerin sitesi. bir daha istiyorlar anlaşılan. devletin gücü var da, onlarınkinden emin değilim.
  1 -2 ... anambunelan
 • 2012 yazı

  1.
  1 haziran'da başlayıp 1 eylül'de biten yaz. ben böyle dakik yaz görmedim hayatımda
  5 ... anambunelan
 • türk filmlerinde yağan yağmur

  ?.
  homojen yağmayan yağmurdur. artık hortum nereye tutulursa...
  1 ... anambunelan
 • iphone 5

  260.
  bir iphone 6 değil. o yüzden favorim değil.
  1 ... anambunelan
 • zombi salgını

  1.
  illuminati'nin takviminde olan salgın.

  "Zombiler Geliyor Hazırlıklı Olun!"

  önce: http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1802

  ABD iç Güvenlik Bakanlığı, acil durumlara karşı ilginç bir “farkındalık” kampanyası başlattı.“Eğer zombi saldırısına hazırsanız; kasırga, salgın hastalık, deprem ve terör saldırısına karşı da hazırsınız demektir.”

  Bu açıklamayı bakanlık, hazırlanan yeni afet planının önceki günkü tanıtımında yaptı. “Yaşayan ölülerden” korunma önerileri arasında ilaç, gıda ve sudan oluşan acil durum çantası hazırlanması da var. Bu hayali tehdide karşı hazırlananların, gerçek afet hallerinde de hayatta kalacağı belirtiliyor. Geçen yıl da ABD Federal Salgın Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, halkı korkutan söylentilerin önüne geçmek için sanal dünyada “zombi kıyameti kampanyası” başlatmıştı.

  Hürriyet
  -1 ... anambunelan
 • türkiye solu

  7.
  bomba patlatıp işçi sınıfı öldürerek devrim yapar, devlete saldırarak emperyalizme hizmet eder.
  -1 ... anambunelan
 • köpek ve terörist

  ?.
  köpek, bomba arayarak vatana hizmet eder
  terörist, bomba patlatarak vatana ihanet eder
  insanın hayvandan üstün olması hem yararlı, hem zararlıdır.
  3 -2 ... anambunelan
 • internetten video yolu ile mastürbasyon yapmak

  2.
  (bkz: ben değil bir arkadaş)
  1 -1 ... anambunelan
 • angelina jolie

  353.
  gittiği her ülkeyi karıştıran bm iyiniyet (!) elçisi.

  Jolie Amerikan Gladyosu’nun üyesi çıktı

  Birleşmiş Milletler Özel Temsilcisi unvanı kolay kolay verilen bir unvan değil. Düzgün fiziği, sinema oyuncusu bir aileden gelmesi ve skandalları dışında oyunculuk eğitimi ve performansı da çok göz alıcı değil. ABD müdahalesiyle dağıtılan ya da karıştırılan bölgelerde kapı kapı mülteci kampı gezen Angelina Jolie, Amerikan derin devleti CFR'nin üyesi çıktı.

  Angelina Jolie, dünyanın en güzel kadını.

  Angelina Jolie, dünyanın en yüksek ücretli sinema yıldızı.

  Angelina Jolie, dünyanın en çok çocuk seven kadını.

  Angelina Jolie, dünyanın en toplumcu artisti.

  Angelina Jolie ödül aldı, Angelina Jolie, HIV'e karşı çıktı, Jolie Saraybosna'da, Jolie Afganistan'da, Jolie Irak'ta, Jolie Kamboçya'da ve derken Nisan 2012'de Angelina Jolie Birleşmiş Milletler Özel Elçisi.

  Son 10 yıldır Jolie'nin hızlı yükselişini izliyor dünya. 2001 yılından sonra Amerika'nın ünlü savaşkan dışişleri bakanı Condi'yle birlikte yıldızı parladı. 11 yıl içinde Amerika, Atlantik ötesinden gelip müdahale ettiğ ihangi bölge varsa, yanında Jolie'yi taşıdı. Rolü hiç değişmedi: Hep çocuksever, hep iyi yürekli, hep göçmensever, ama hep Amerika'nın BOP alanı ve faaliyetleriyle paralel seyahat etti.

  Angelina Jolie, 2007 yılında CIA'nın düşünce kuruluşu Council on Foreign Relations (CFR) üyeliğine getirildi.

  Beş yıl içinde Irak, Afganistan, SOmali gibi bölgelerde hep Amerika'nın güzel yüzü rolünü oynadı.

  Nisan 2012'de Birleşmiş Milletler Özel Temsilcisi unvanını aldı ve mülteci kampı ziyaretleri daha da anlamlı hale geldi.

  işte Condi'nin arkadaşı Jolie, bugün de Amerika'nın yeni gözdesi Suriye sınırında mülteci kamplarına girdi. ABD'nin umudu Jolie'nin güzel yüzü arkasında, zulmü, terörü, bölücülüğü gizlemekti.

  http://www.ulusalkanal.co...un-uyesi-cikti-h5397.html
  2 -1 ... anambunelan
 • box com

  2.
  sony xperia marka bir telefondan, android uygulaması ile hesabınıza giriş yaparsanız ücretsiz 10 kat fazla (50 gb) depolama alanı veren bulut depolama şirketi. 100 mb yükleme sınırı var, büyük dosyaları zip ile 100'erli bölüp atarsınız.
  ... anambunelan
 • doğu perinçek solculuğu

  2.
  milli çıkarları, azınlıkçı emperyalist çıkarlardan önde tutan solculuktur. solcular, ordu'nun abd'nin büyük ortadoğu projesi'ne karşı olduğunu bilmez. kıvrıkoğlu'nu ve diğerlerini bilmez. ordu, türkiye cumhuriyet'ini yıkmaya yeltenen sol'a darbe yapmıştır ve abd'den de destek almıştır. lakin bu amerikan kuklası olduğu anlamına gelmez, cumhuriyeti ve devleti savunduğu anlamına gelir. amerikan kuklası olan, türkiye'yi eyaletlere ayırmaya çalışan fakat başarılı olamayan kenan evren'dir. burada her şeyi aynı mantık içinde değerlendirmemek, devleti oluşturanın iktidar, ordu'yu oluşturanın da paşalar olduğunu hatırlamak gerekiyor. nitekim ergenekon darbesiyle amerikan karşıtı paşalar tasfiye edilmiş, yandaş paşalar getirilmiştir. darbe falan yargılanmadı. yargılanan, amerikan karşıtlığı idi. artık öncelik burjuvazi-ezilen ayrımı değildir çünkü emperyalizmin önceliği, ulus devletleri parçalamadır. sosyalizm zaten sovyetlerle, kapitalist çin ile birlikte çökmedi mi? bu neyin umudu?
  -1 ... anambunelan
 • pkk chp li hüseyin aygün ü misafir etmiş

  ?.
  https://sphotos-b.xx.fbcd...01939859_1474016126_n.jpg
  ... anambunelan
 • türkiye nin yunanistan a ada vermesi

  1.
  akp iktidarıyla 16. adayı da teslim etmesi olayıdır.

  (img:#323305)
  2 -1 ... anambunelan
 • pkk nın abd yi işgal etmesi

  12.
  efendisini işgal etmesidir. pkk, abd'de balon bile patlatamaz. sözde solcu pkk, ağabeyinin türkiye'deki üslerine de dokunmamıştır kurulduğundan beri.
  -1 ... anambunelan
 • bir erkeğin kamil olduğunu anlama yöntemleri

  ?.
  kas yapmaya çalışıyor, modifiye yapıyor, bir arabaya bakıp "üff be, bundan alacam" diyor, motorla hız yapıp, kızları etkileme sevdası taşıyor, hayvan gibi kol saati taşıyorsa o erkek kamil'dir. apaçi de olabilir.
  3 ... anambunelan
 • gülse birsel

  456.
  boş iş insanı.
  4 -5 ... anambunelan
 • modernizm ayağına kadını orospulaştırmak

  5.
  "namus bacak arasında değildir, kafadadır" diyen zihniyetin ürünü. ulan zaten namus kafanda olsaydı, bacak arana sahip çıkardın.
  25 -14 ... anambunelan
 • sırrı süreyya önder solculuğu

  14.
  pkk, bdp solculuğudur. t.c düşmanı solculuktur. çünkü t.c kerhane açar. sivil bombalar. ermeni soykırımı yapar, kendisi de ermenilerden özür dilemiştir. oysa pkk'nın eleştirilecek hiç bir yanı yoktur. kürtler feodalizmin içinde değildir. kendisi feodal bir partide değildir. bdp amerika ve avrupa'da ağırlanmamıştır. büyük ortadoğu projesi yoktur. sevr anlaşması emperyalist değidir. pkk kürt hareketidir. atatürk'ün sözü acizliktir. dersim katliamdır, sovyet arşivlerinde ingiliz destekli bir isyan olduğunun yazılı olması durumu değiştirmez. isyan değildir. ermeniler kürtleri öldürmemiştir (halkların kardeşliğine gel). (bkz: ılımlı sol)
  -1 ... anambunelan
 • türk solunun kürt milliyetçiliği olması

  1.
  solun ılımlı olmasından kaynaklanır. (bkz: ılımlı sol) ayrıca pkk ve bdp'nin sol sayıldığı, solcuların emperyalist ermeni tasarılarını sorgulamadan kabul ettiği, emperyalist kürdistan planına hizmet ettiği bir ülkede bundan daha doğal şey olamaz.
  2 -3 ... anambunelan
 • süt tozu

  11.
  atatürk'ün ilk fabrikasını kurduğu ürün. sonra abd'den almışız.
  2 ... anambunelan
 • yeni şeyler getiriyorum