• 1984

  86.
  "Bir gazeteci arkadaşım, yeni bir “e-devlet uygulaması”nı anlattı:
  Polisteki cemaat yapılanmasına dair bir kitap yazıyormuş. Konu hassas olduğu için içeriğinden kimseye söz etmiyormuş.
  Bir gün polisteki bir tanıdığı arayıp “Sakıncalı şeyler yazıyorsun” demiş.
  Dehşete kapılmış gazeteci...
  “Ne yazıyormuşum” diye sormuş.
  Telefondaki kitabı anlatmaya başlamış.
  “Ama... Nerden biliyorsunuz” diye kekelemiş bizimki...
  “internete bağlı olduğun sürece bilgisayarına girip yazdıklarını görebiliyorlar” diye izah etmiş arayan.
  Sonra da “Dikkatli ol, seni alacaklar” diye fısıldamış.
  Gazeteci hemen pılı pırtıyı toplayıp yurtdışına çıkmış. Kitaba orada devam etmiş. Bir süre sonra aynı kişi yine aramış:
  “Ben sana sakıncalı şeyler yazıyorsun demedim mi?”
  Arkadaşım “Yok artık” demiş, ama karşısındakinin izahatı basitmiş:
  “Hala internete bağlı bir bilgisayardan yazıyorsun. Yurtiçi, yurtdışı ne fark eder?”

  can dündar
  -1 ... anambunelan
 • rand corporation

  4.
  "CIA bu günleri 1996’da planlamış!"

  CIA’nın finansörleri arasında olduğu ABD düşünce kuruluşunun 1996’daki bir raporunda ’Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan de Recep Tayyip Erdoğan olmalı’ dediği ortaya çktı.

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, CIA'nın finansörleri arasında olduğu ABD düşünce kuruluşu RAND Corporation'un 1996'daki bir raporunda "Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan de Recep Tayyip Erdoğan olmalı" dediğini belirterek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a bazı zor sorular yöneltti.

  CHP istanbul Milletvekili Umut Oran, Rand Corporation ve Genelkurmay’ın dönüşmesi gerektiğine ilişkin raporları soru önergesiyle TBMM gündemine taşıdı.

  Necmettin Erbakan, ABD bağlantısını ifşa etmişti

  Oran,konuyla ilgili olarak şu yazılı açıklamayı da yaptı:

  "AKP yönetiminin daha parti kurulmadan yıllar önce, hatta 28 Şubat sürecinden bile önce ABD ile belirli ilişkiler geliştirdiği ortada. Bunu herkes biliyor. Necmettin Erbakan bile 2008 yılında "Tayyip Erdoğan AKP'yi ABD'den aldığı emirle kurdu" diye bunu ifşa etmişti. Bugün artık ortalığa alenen çıkan şey, AKP liderliğinin CIA, Amerikan Ulusal Güvenlik Kurumu gibi kurumların finansörlüğünü yaptığı RAND gibi kurumlarda yapılan senaryolara uygun olarak hareket ettiğidir. 1996 yılında RAND, "Başbakan Tayyip Erdoğan olmalı" diyor. Bakıyoruz, AKP kurulmadan önce Tayyip Erdoğan ABD'ye birçok ziyarette bulunuyor nihayetinde de bu parti kuruluyor. Aradaki ilişkinin somut göstergesi, AKP'nin politikalarıdır. 2002 yılından beri AKP'nin ABD çıkarları aleyhine verdiği tek bir karar yok. AKP 4 ayda fikir değiştirip, Irak Savaşı'nda Bush yönetimine destek olmak için lobi yapmış bir partidir.Tayyip Erdoğan alenen Bush ve Neoconlar istedi diye Irak'a savaş açmak için kendi partisinde ikna turları yapmış bir insandır. Bugün de aynı dil ve üslupla, Suriye'ye savaş açarak, bölgede kan ve gözyaşını arttırmak için mücadele ediyor. Dün "Kardeşim" dediği Esad'a bugün ABD emriyle düşman oluyor.

  Başbakan az konuşup daha fazla düşünmeli

  Tayyip Erdoğan Türkiye politikasını da kendine benzetmek için uğraşıyor. Tayyip Erdoğan uluslararası oyunların figüranı olmayı içine sindirmiş olabilir, ama Türkiye Cumhuriyeti bunu sindiremez. Bugün geniş Ortadoğu bölgesi yangın yerine dönmüş, istikrarsızlık ve düzensizlik bölgeyi kavurmuş durumda. Bölgedeki merkez yönetimler aşınmış, bölge ülkelerinin önemli kısmı iç savaş içerisinde. Böyle bir bölgede düdük çaldı diye şartlı refleksle savaş çığlıkları atmak akıldışıdır. Türkiye'nin bölgede ABD çıkarlarının yerel karakolu olmaktan fazlasını temsil etmesi lazım. Türkiye bölgenin barış ve istikrardan yana, saygın, güvenlik çıpası olmalıdır. Kimse şunu unutmasın, başka yerlerde yakılan ateşlerin bedelini bizim Mehmetçiğimiz ödeyecekse, bu oyuna gelmemek için 40kere düşünmemiz lazım. Sayın Başbakan’ı da daha az konuşup, daha fazladüşünmeye davet ediyorum. Bir süre devlet adamı gibi davranmasına bu ülkenin ihtiyacı var."

  CIA destekli RAND1996’da bugünü bildi!

  Umut Oran'ın konuyla ilgili olarak Başbakan’a yönelttiği sorular şöyle:

  - Finansörleri arasında ABD Hükümeti ve Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nin de olduğu RAND Corporation isimli düşünce kuruluşunun 1996 tarihli bir raporunda “Ortadoğu sorununa kapsamlı bir çözümün yerleştirilmesi için Türkiye’nin Abdullah Gül Cumhurbaşkanlığında ve RecepTayyip Erdoğan Başbakanlığında yönetilmesi gerektiği” ifadesi geçmektedir. Buraporun ABD Hükümetine sunulduğu da ifade edilmektedir. 1996 – 2002 yılları arasında ABD’ye kaç ziyaret yaptınız, bu ziyaretlerinizde ABD Dışişleri Bakanlığı, Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) veya herhangi bir devlet kuruluşu ile görüştünüz mü?

  RAND ile görüştünüz mü?

  - 1996 – 2002 yılları arasında ABD’ye yaptığınız ziyaretler sırasında, RAND, CFR, Hudson Institute gibi kurumlarla herhangi bir temasınız oldu mu? Buna benzer kaç düşünce kuruluşu ile görüştünüz?

  - Dönemin Savunma Bakan Yardımcısı Richard Perle ile 2002 yılı Ocak ayında herhangi bir görüşme yaptınız mı? Bugörüşmede Ortadoğu ve Irak konusu gündeme geldi mi?

  Başbakan’ın 1 Mart tezkeresi öncesinde 4 ayda değişen tavrı

  - 6 Kasım 2002 tarihinde Associated Press Ajansına “Irak sorununun barışçıl yollarla çözümlenmesini istiyoruz. Kan, gözyaşı ve ölüm istemiyoruz” dedikten sadece 4 ay sonra TBMM gündemine Irak konusunda getirilen tezkereye verdiğiniz desteğin ardında ABD ile yapılan bugörüşmenin etkisi bulunmakta mıdır? 2002 – 2003 yılları arasında ABD’ye kaç ziyarette bulundunuz, bu ziyaretlerinizde hangi heyetlerle görüştünüz?

  Genelkurmay’ın dönüşümü, Müslüman Kardeşler ve Selefiler de var

  - Nelson Mandela’nın da danışmanlığını yapmış olan Christof Lehmann’ın yazdığı bir rapora göre, “Arap Baharı”ndaki önemli noktalardan biri RAND Raporu çerçevesinde Türk Politik sistemi ve TürkSilahlı Kuvvetleri’nin “dönüşümü”dür. Buna göre “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Müslüman Kardeşler ve Selefi Hareketlerle eşgüdüm halinde çalışmasına müsaade edecek, laiklik ilkesinde yaşayacağı bir dönüşüm” mihenk taşı olarak görünmektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri bugün Hatay’da konuşlanan sığınmacılar ve aralarında Selefi militanların da bulunduğu Özgür Suriye Ordusu adıyla bilinen yapıyla herhangi bir temas kurmuş mudur? Askeri, stratejik, taktik veya lojistik herhangi bir destek verilmekte midir?
  ... anambunelan
 • sırrı sakık

  118.
  terör hakkında zerre değişiklik yaşamayacak insan. kapasite meselesi.
  1 -1 ... anambunelan
 • 700 liraya mühendis çalıştırmak

  59.
  iş imkanı olmadığından, fazla mezun olduğundan kaynaklanan durum. iş sahası açılmıyor ama her sene mühendis mezun oluyor. mühendislik de yakın zamanda öğretmenlik gibi sıradan bir meslek haline gelecek.
  ... anambunelan
 • 44 ün sırrı

  1.
  "OKTAN KELEŞ'iN YAZıSı 44 SıRLARı":

  obama abd'nin 44. başkanı
  obama'nın elindeki beyzbol sopası'nın üzerinde 44 yazıyor
  kürecik radar üssünün olduğu malatya 44. ilimiz
  afyon'da 25 şehit verdiğimiz patlamadaki mühimmat oraya susurluk 44. tümenden gelmişti
  chp millet vekilini pkklılar yolun 44. km'sinde kaçırdılar
  malatya'daki alevi sünni provakasyonu plaka kodu 44
  izmir foça'daki saldırı 44 no'lu evin önünde meydana geldi
  suriye sınırı israil'e 44 yıllığına kiralanacaktı
  geçen gün de genelkurmay başkanı malatya'ya gitti.

  ve 44 11'in 4 katıdır

  11 masonlukta kötü olayları simgeleyen sayıdır izleyiniz: http://tvarsivi.com/playe...z=2012-09-12+08%3A58%3A00
  1 -2 ... anambunelan
 • gültan kışanak

  48.
  terörist annesi/teyzesi/halası/babaannesi/anneannesi/karısı/kızı/torunu.
  1 -2 ... anambunelan
 • zaman

  1231.
  ordu düşmanlığı başlamadan önce akp seçmeni ve abonesi olduğum, artık bedava verseler almayacağım amerikan kuklası şakirtlerin yayın organı.
  1 -2 ... anambunelan
 • bluebox bbs tr

  1.
  bilim adamları dışında herkesin bilimsel yorumlar yapmaya çalıştığı site. daha türkçe'yi doğru düzgün konuşamayan bilgisayar mühendisi bir adam (sitenin sahibi), birbirinden ve kendi alanından tamamen bağımsız konular hakkında bilimsel yorumlar yapmaya çalışıyor. yabancı sitelerden aldıklarını google translate ile çeviriyor.

  http://www.bluebox.bbs.tr
  ... anambunelan
 • sırrı sakık ın oğlunun ölümü

  76.
  "devlet bana bahmiyır"
  4 -2 ... anambunelan
 • sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

  754.
  apokalipsin atlıları
  derin dünya devleti
  amerikan gizli hükümeti
  vatikan'ın sırları
  ... anambunelan
 • barış ve demokrasi partisi

  498.
  "te ce" düşmanı aşiret ağalarının partisi. içlerinde taban bulmak için sol sosuna bulananlar da var.
  -1 ... anambunelan
 • kürtlerin önünde diz çökeceğiniz günler yakındır

  332.
  "önce kürtler ne zaman emperyalizm önünde diz çökmekten kurtulacak onu söyle" denilen aşiret ağası sözü.
  2 ... anambunelan
 • her terörist ölümünde ortaya çıkan hümanist

  8.
  (bkz: kürt solcusu)
  2 ... anambunelan
 • şubat

  86.
  ilginç dizi.
  ... anambunelan
 • rus karıları

  3.
  (bkz: taş)
  ... anambunelan
 • oda tv

  184.
  (bkz: cemaat suç değil odatv suç)
  2 -2 ... anambunelan
 • w

  48.
  http://www.onaltiyildiz.c...rtikel.php?artikel_id=259

  "Çocuklarını Şeytan mı Emziriyor? Bir Harfe Dair"
  ... anambunelan
 • tematik

  10.
  çok güze bir özellik. itüsözlük'te yok. dikkat çekmek istenilmeyen zamanlarda kullanılması güzel oluyor...
  2 ... anambunelan
 • kurulası dernekler

  2.
  tembeller derneği...
  1 ... anambunelan
 • kestirimci programlama

  2.
  "Oyun içinde Oyun"  Günümüz dünyasında birçok araç, psikolojik savaş özelliğini taşır. Ancak, "bilgisayar oyunları" psikolojik savaşın önemli bir unsuru olmasına rağmen pek göze batmaz ve bilinmez. Oysa öyle bilgisayar oyunları vardır ki, tam bir psikolojik savaş malzemesidir. Bilgisayar oyunları; gerek önermeleri ile gerekse verdiği mesajlarla oyun olmaktan çok, aslında, egemen güçlerin gerçekleştirmek istedikleri planlarının provalarıdır. Fırsat ortaya çıkarsa; göstere göstere, oynata oynata planlarını devreye sokarlar. Üstelik bunun için de, emellerini gerçekleştirmek istedikleri kitle ve coğrafyadaki insanları kullanırlar.

  Psikolojik savaş malzemesi olan bilgisayar oyunları; ABD ve israil finanslı aynı zamanda da CIA VE MOSSAD desteklidir. Bu oyunlara da erişim oldukça kolaylaştırılır. Bu da bir taktiktir. Bu oyunlar, emperyalizmin ve Siyonizm'in hedeflerine hizmet ederler. Bilgisayar oyunu deyip geçmeyin… Son aylarda çok popüler olan oyunlar, Ortadoğu ülkelerinde görülmektedir. Üstelik bir kaç versiyonlarıyla birlikte. Duruma göre yeni versiyonlar eklenerek oyun daha da geliştirilir. "Ne var bunda?" diyeceklere bir kaç bilgi verelim. Ortadoğu ülkelerinde son aylarda oynanan bir kaç popüler oyunun içeriklerini analiz edelim:

  SPEC OPS: THE LiNE adlı oyun. http://en.wikipedia.org/wiki/Spec_Ops:_The_Line

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/2425.jpg

  Oyunun konusu Dubai'de geçer. Bir kum fırtınası sonucu isyan başlamıştır. Arap Şeyhleri'nin yaptırdıkları koca gökdelenler, isyancıların eline geçmiştir. ABD askerleri ve peşmergeler kurtarıcı rolünde müdahale ederler. Dubai yerle bir olur ve harabeye döner. işin püf noktası şu: Bu yabancı menşeli oyunda; ABD conileri ve peşmergeler zaman zaman Türkçe konuşup, küfürler ederler. Küfürler ve küfürlerin içeriği şöyle: Allah Belanı S.......vs. Böyle Türkçe konuşturulup, Türkçe küfür ettirilmesinin mesajı çok açık: Ortadoğu'da, Türkiye'nin, BOP planı dahilinde, ABD'nin taşeronluğunu yaptığını ve Türkleri Arap coğrafyasının düşmanı olarak göstermek. Oyunu hazırlayanların psikolojik bir harp yürüttüklerini rahatlıkla görebiliriz. Öyle ki, hedeflerden birinin Dubai olduğu, peşmerge ile de ne tür bir mesaj olduğu açık. Conileri Türk Askeri ile özdeşleştirme ve bunun zihinlere üflenmesi. Oyunda daha bir çok mesaj var. Ancak bu kadar yeterli sanırım.

  Yine bir başka oyun. Çok ünlü bir aksiyon oyunu: Call Of Duty Mvv3 oyunu. Oyundaki evlerde büyük resimler asılı. Asılan bu resimlerde ne var dersiniz: Ayasofya, Kız Kulesi, Sultan Ahmed Camii, camiler ve istanbul resimleri. Üstelik oyun Paris'te geçiyor yani Paris'teki evlerin duvarlarında istanbul'un simgeleri asılı. Sizce bunlar ne mesaj taşıyor?

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/2417.jpg

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/2424.jpg

  Bu yıl çıkan tüm savaş oyunlarında; 3.Dünya savaşı, iran ile savaş üzerine kurulu. Tıpkı Battlefield3 Oyununda olduğu gibi.

  Evet oyun deyip geçmemeli. Zira bu oyunlar; işgal planlarının bir provası. Üstelik işgal etmeyi düşündükleri yerlerdeki kitlelere oynattırdıkları oyunlar. Bir başka bilinmeyen ise; oyunları oynattıkları hedef kitle, gençler ve çocuklardır. Bu oyunları oynatarak, örneğin oyunu oynayanların kabiliyet ve refleksleri ölçülmektedir. Bilmem anlatabildim mi?

  Yine bu oyun diye oynadıkları oyunlar gerçekleşince, örneğin Ortadoğu'da bir ülkeye, ABD ve yandaşları girdi mi oyunu oynayanlarda psikolojik bir monotonluk oluşmaktadır. Zihinler şöyle der: "Biz bu filmi/oyunu daha önce görmüştük." Böylece tepkisizlik açığa çıkar. Fırsat çıkıp, oyundaki savaşlar/işgaller gerçekleşince işte bu psikolojik savaşın argümanlarının etkileri daha da belirgin olur. işgal edilen yerlerdeki kitlelerde; psikolojik monotonluk, bananecilik, yorgunluk vs. görülür ve kitleler tepki vermez.. Zaten ana plan da budur.

  Merhum Necmettin Erbakan Hocamız: "Bu milletin üzerine büyü yaptılar." dediğinde herkes alay etmişti. Zihinlere üflenen, bilinç altına yerleştirilen bir çok psikolojik harp malzemesi var. Bunların başında bilgisayar oyunları önemli yer tutar. Zira burada teknolojik tuzaklar kullanılır. Aslında hemen hemen tüm eğlence çağrıştıran oyunlarda bu şekilde tuzaklar vardır. Mesela bulmacalar, acaba çok mu masumlar? Acaba dergi ve gazetelerdeki bulmacalar ve benzerleri neyi ölçmekte? Bu bulmacaların içerikleri ne gibi mesaj vermekte ? Neyse.

  Oyunlar birer mesaj verme, psikolojik harp malzemesidir ki, uluslararası şifreleşme ve birbirlerine mesaj verme aracıdırlar.

  Şimdi başka bir konuya geçelim:

  Yine geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Obama, Beyzbol Sopası ile Başbakanımıza bir mesaj verdi. Beyzbol da bir oyun. Beyzbol sopası da oyunun aracı. Ama bu oyunda kullanılan sopa bu sefer mesaj aracı oldu. Bu konuya da kısaca değinelim: Obama'nın mesajı neydi? Birçok yorumcu, bunun mesaj olduğunu yazdı çizdi, ama ne mesajı olduğunu yazamadı. Bu tür mesajlar için iyi bir analiz yeteneği gerekir. Bu analiz yeteneği de iyi bir eğitim ile kazanılır. Bu işi bilmeyen bazıları da derin analizler yaptıklarını sandılar. Obama'nın beyzbol sopası ile verdiği poz için: Roosevelt'in dış siyaset perspektifini tarif etmekte sıkça kullandığı "yumuşak konuş ve büyük bir sopa taşı" ifadesini hatırlattılar. Bunlar bile Şeytani Obama'nın mesajına alet olan malzemeden öteye gitmemişlerdir. Bunu şunun için anlatıyorum; yanlış ve bilgisizce yapılan uyduruk analiz ve yorumlar da adamların ekmeğine yağ sürer.

  Şimdi "beyzbol sopası" mesajına gelelim:

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/2416.jpg

  Beyaz Saray Sözcüsü, beyzbol sopasının Obama'ya Çekiç 44 lakaplı ünlü beyzbol oyuncusu Hank Aaron tarafından imzalı olarak hediye verildiğini söyledi. Sözcü, üstüne basarak; "sopanın üzerinde HAMMER (ÇEKiÇ) 44 HANK Aaron imzası var" dedi. "Eee ne var bunda?" diyenler dikkat etsinler. Obama, sopa elindeyken Türk Başbakanı'yla konuşuyor. Mesaj direkt Türk Hükümeti'ne. O sopanın üzerinde Hammer 44 Hank Aaron imzası mealen şu mesajı veriyor: Hank Aaron, beyzbol oyun hayatı boyunca formasında kocaman 44 rakamı ile çıkmıştır.

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/2415.jpg

  Eeee ne var bunda? Evet, 44 Malatya ilimizin plaka numarasıdır. Kürecik size bir şey anımsattı mı? Ya Hammer yani Çekiç lakabı? "Çekiç Gücü" hatırlattı mı? Suriye'nin dağılması olasılığında, tıpkı Irak'ın Kuzeyi gibi Suriye'nin Kuzeyi'nde de böyle bir bölge kurulması. Tıpkı ABD'nin himayesinde oluşturulan Barzani ve PKK bölgesi oluşum hattı gibi.Yeni Çekiç Güçler kurulabilir mesajı mı verildi?

  Ya Hüseyin Aygün'ün kaçırılması? Hüseyin Aygün bir milletvekili olması dışındaki en büyük özelliği neydi? Kaçırılmadan önce CHP Milletvekili Hüseyin Aygün "Alevilik bir dindir" şeklindeki açıklaması olmuş ve Dersim'den Atatürk'ün haberi var demişti. Bu açıklamalar,Türk kamu oyunda büyük çalkantılara sebebiyet vermişti.

  44 plaka/Sopa mesajı devam ediyor:

  CHP'li Aygün Tunceli Ovacık Karayolu'nun 44. Km'sinde kaçırıldı. Aynı yerde bırakılması da sürpriz olmaz.

  Yine Ramazan davulcusu bahanesiyle, Alevi-Sünni mezhep savaşı kıvılcımı nerede oldu? Hatırlayın, 44 plakalı ilimiz olan Malatya'da.

  izmir'deki Foça Deniz Üs Komutanlığı'nda görevli askeri personeli taşıyan araca bombalı saldırı olmuştu. Saldırı, Foça ilçesi Değirmenlik Caddesi'ndeki 44 numaralı yazlık evin önünde meydana geldi…

  Tesadüftür canım belki tüm bunlar. Sopanın mesajı açık. Sopa Hükümetin başına indi bile, hala hangi mesajdan bahsediyorsunuz? Bunca şehit veriliyor, çökmüş bir dış politika ve güvenilirliğini yitirmiş bir siyaset. ABD'nin memuru gibi davranan bir hükümetin politikası ortada. Al birini vur ötekine. Hükümeti muhalefete

  Başbakanın bir açıklaması oldu; "O cemevi, türbenin yanında bir ucubedir." Alevi kardeşlerimizi rencide eden bu ucube yakıştırması acaba ABD'nin mezhepsel planına paralellik arz etmiyor mu?

  islamcı gazete olduklarını ve islami kimlikle yazdıklarını iddia eden görevli gazeteciler; iran'ı Şia diye yerden yere vurmuyorlar mı? Hani ümmetçilik? Neyse…

  Hilmi Özkök geçen bir itirafta bulundu: "ABD Savunma Bakanı Wolfowitz, 1 Mart tezkeresi için hükümete baskı yapmamı istedi" dedi.

  Hatırlarsınız, yazılarımda da var;(http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=1421 ) "ABD, Afganistan'da bizden muharip güç istedi. Karşılığında da "istediğinizin kellesini verelim," dedi ama bu teklifi askerimiz kabul etmedi. "Biz tarihi bağı olan Müslüman ülkeye silah doğrultmayız" dedi. Şimdi en üst düzeyde görev yapanlar itiraf ediyorlar.

  Bu günlerde de TSK'ne teklifler var. ABD'ye güvenenler kendilerine dikkat etsinler.

  Obama, TÜRK MiLLETi MESAJI ALDI VE BU MESAJI SANA GERi POSTALIYORUZ. BAK, SEN ABD'nin 44'üncü Başkanısın.

  Obama sen de dikkat et. 46 Obama, ham yaparlar seni. (46, halk arasında deli raporu olarak bilinir.)

  Obama, PAPA'yı zehirleme planlarınız ne oldu ?

  AKP'nin 44 yıllığına israil'e ısrarla vermek istediği arazi yol kazasına uğradı. Hani Suriye sınırındaki mayınlı arazileri israil temizleyecek, sonra da 44 yıllığına sahip olacaktı. O arazi, iki Kıbrıs adası büyüklüğünde. Son terör olayları ve Suriye'den gelen mülteciler ile bu hattın bağlantısını da sizler kurun.

  http://www.onaltiyildiz.com/images/haber/2420.jpg

  http://video.mynet.com/ru...mek-Istedigi-Araz/609566/

  Hüseyin Çelik ve onun gibi düşünenler; O birkaç Mehmetçik sayesinde TBMM'de rahatsınız. Derhal istifa etmelisiniz. O bir kaç Mehmetçiğin bir damla kanı sizin 7 sülalenize bedeldir.

  Şehit cenazelerinde namaz kılınınca hoca soruyor: "Şehide hakkınızı helal ediyor musunuz?" diye. Biz kimiz de şehide hak helal edeceğiz? Asıl imam şöyle demeli: "Ey şehidim, bize hakkını helal et."

  AKP'liler, AKP'de birkaç milletvekiline dikkat etsinler, Kürtçülük yapıyorlar mı?

  Bütün bu olumsuzluklara rağmen Türkiye son 200 yılın en güçlü konumuna gelmiştir. Bu güçten korkanlar tabiî ki takoz koyacaklar. Bu gücü yönetemeyen Hükümet, bu gücün altında kalmıştır.

  Türk Milleti hiç umutsuzluğa kapılmasın. Türkiye büyük bir devlettir, büyük bir millettir! Sadece kendimizi arada sırada milletçe sorgulayalım.

  TÜRK DEVLETi, MiLLETi DiMDiK TÜM KURUMLARI iLE AYAKTA; TSK, EMNiYET, MiT. ALLAH ZEVAL VERMESiN. DÜŞMANLARI HELAK OLSUN


  Saygılarımla.

  Oktan Keleş

  oktankeles@gmail.com

  onaltiyildiz@gmail.com
  1 ... anambunelan
 • yeni şeyler getiriyorum